Uz sākumuVasaras riepasLietie diskiRezervācijasPaziņojumiKvadru riepasMotociklu riepasPaskaidrojumiInfo par i-veikaluMoto pārvadājumiKontaktiRiepu izmēru kalkulators

MICHELIN Alpin A4

MICHELIN ALPIN A4 - ziemas riepas.
-Drošība ir galvenā autovadītāju prasība ziemā. Tomēr tie nevēlas samierināties ar īsāku riepu kalpošanas laiku un lielāku degvielas patēriņu. Visas MICHELIN inovācijas un pētījumi ir vērsti uz iespējami labākā šo trīs aspektu līdzsvara nodrošināšanu bez kompromisiem.
Jaunā MICHELIN ALPIN A4 riepa ir tapusi šīs pieredzes rezultātā un ir neapstrīdama līdere nobraukuma ziņā, vienlaicīgi sniedzot optimālu drošību un degvielas patēriņu.
*Salīdzinoši ar priekšteci uzlabota braukšanas uzsākšana par 10% -
Michelin FULL ACTIV protekors uzlabo saķeri, bremzēšanu un stabilitāti pat visgrūtākajos braukšanas apstākļos.
*Inovatīvs gumijas maisījums uzlabo saķeri un bremzēšanu pat uz slapja un apledojuša ceļa.
*GREEN X marķējums uz Michelin riepas sānu malas garantē vienu no labākajiem energoefektivitātes rādītājiem tirgū - samazināts degvielas patēriņš un palielināts noskrējiens.

Izmērs LI&SITipsKods Veikala
cena
Akcijas
cena
  Pieejamība Pirkt
175/65 R1584TFC70(2)95.0065.00Zvaniet!
185/60 R1588TXLEC70(2)101.0068.00Zvaniet!

Komentāri par riepu "MICHELIN Alpin A4"

Pievienot komentāru
Pēdējā laukā jums ir jāieraksta, cik ir pieci plus pieci - latviski, vienā vārdā. Šis lauks ieviests, lai palīdzētu cīnīties pret spamu, kas pēdējā laikā aizvien vairāk piesārņo komentārus.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Seko mums

Top.LV Apskati biroja preču cenas 348 Latvijas internet veikalos. Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas