Uz sākumuLietie diskiZiemas riepasRezervācijasPaziņojumiKvadru riepasMoto riepasPaskaidrojumiInfo par i-veikaluKontaktiRiepu izmēru kalkulators

Garantija:

 

Visām jaunām precēm ir 2 gadu garantija.

 

Apmaksa:

 

Pircēju ērtībām piedāvājam vairākus preces apmaksas veidus:

R1 filiālēs:                           -) Skaidrā naudā vai ar karti - samaksa tiek veikta preces saņemšanas brīdī

 

Piegāde Rīgā:                  -) Skaidrā naudā

                                        -) Bankas pārskaitījums

 

Piegāde ārpus Rīgas:       -) Bankas pārskaitījums

 

Piegāde:

 

Rīgā un Salaspilī preces vērtību virs 115.00 EUR piegāde bez maksas!    

Rīgā un Salaspilī preces vērtību zem 115.00 EUR piegāde par 5.00 EUR.

Preču piegāde Rīgā un Salaspilī tiek veikta darba dienās no 09:00 līdz 18:00, sestdien no 10:00 līdz 15.00. 

 

Piegādes izmaksas ārpus Rīgas un Salaspils:

 

1 motorollera riepa vai moto kamera – 14.00 EUR 

1 moto riepa – 14.00 EUR

2-3 moto riepas – 17.00 EUR 

1 auto riepa – 17.00 EUR

2 auto riepas (vieglajam auto) – 22.00 EUR

2 auto riepas (4x4 vai C vai Kvadru riepas) – 22.00 EUR

4 riepas (vieglajam auto) – 27.00 EUR

4 riepas (4x4 vai C vai Kvadru riepas) – 27.00 EUR

4 vieglmetāla diski – 27.00 EUR

4 vieglmetā diski + 4 riepas – 27.00 EUR 

 

Piegādes noteikumi

 

Preču piegādi R1 realizē, izmantojot savu kurjerdienestu vai partneru loģistikas pakalpojumus.

 

Preču piegāde tiek nodrošināta: daudzdzīvokļu mājās - tikai līdz kāpņutelpai, privātmājās - līdz mājas ārdurvīm. Rīgas pilsētas robežās, iepriekš vienojoties par papildus samaksu, ir iespējama uznešana uz dzīvokli vai ienešana mājā.

 

Teritorijās ar speciālām iebraukšanas atļaujām, liela izmēra un svara preces, kuras ir iespējams transportēt tikai ar auto, R1 piegādā tikai līdz šīs teritorijas robežai. Par šādu preču piegādi vēlams sazināties iepriekš.

Piegādes cena var mainīties atkarībā no produktu gabarītiem. R1 pārstāvis informēs Jūs par precīzām piegādes izmaksām pasūtījuma apstrādes procesā.

 

Pasūtījumi aktīvi R1 veikalā tiek turēti ne vairāk kā 5 darba dienas (izņemot gadījumus, kad ir savādāka vienošanās).

 

 

Kā iepirkties?

 

Iepirkties R1 i-veikalā ir droši, viegli un ērti.

 

1.     Atrodiet vajadzīgo preci.

Jāieiet vajadzīgajā sadaļā (ziemas riepas, vasaras riepas vai jauni lietie diski) un jāatrod nepieciešama prece.

2.     Pievienojiet preci iepirkumu grozam.

Lai pasūtītu izvēlēto preci nospiediet uz iepirkuma ratiņiem, kas atrodas pretī preces nosaukumam labajā pusē.

3.     Rediģēt pasūtījuma saturu.

3.1.          Papildināt iepirkumu grozu ar jaunu preci nospiediet pogu „Turpināt iepirkties”

3.2.          Izlabot izvēlētai precei nepieciešamo daudzumu – ierakstiet vēlamo daudzumu ailē „Daudzums” un nospiediet pogu „Pārrēķināt”.

3.3.          Lai izņemtu preci no iepirkuma groza nospiediet pogu „x”, kas atrodas pretī precei labajā pusē.

3.4.          Turpināt pasūtījumu ir jānospiež poga „Pasūtīt”.

4.     Pasūtījuma noformēšana.

Jāaizpilda pasūtījuma forma. Ailītes ar zvaigznīti „*” ir jāaizpilda obligāti.

(Jūsu sniegtā informācija ir konfidenciāla un netiks izpausta trešajām personām vai izmantota kādā citā veidā).

5.     Pasūtījumu apstiprināšana.

I-veikala klientu menedžeri sazināsies ar Jums iespējami ātrākā laikā, lai apstiprinātu pasūtījumu un vienotos par Jums ērtāko piegādes laiku un vietu.

(I-veikala klientu menedžeri strādā darba dienās no 9.00 līdz 18.00; sestdien no 10.00 līdz 15.00; svētdien – brīvs).

 

Gadījumā, ja prece, ko pircējs vēlas iegādāties neatrodas noliktavā, to iespējams pasūtīt no ražotāja. Šajā gadījumā pircējam ir nepieciešams veikt priekšapmaksu 25% apmērā no preces kopējās vērtības. 

Atgādinām, ka priekšapmaksa tiek uzskatīta par garantijas summu un netiek atgriezta gadījumā, ja pircējs atsakās no pasūtītās preces. 

 

Visas Internet veikala cenas norādītas ar PVN 21%.

 

Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

 

1.   www.r1.com.lv pircējam (“Pircējs”), kas ir patērētājs (fiziska persona), ir tiesības, nenorādot iemeslus, 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no līguma (“Līgums”), kas noslēgts starp Pircēju un SIA R1 (“Pārdevējs”) par preču (“Preces”) iegādi interneta veikalā adresē www.r1.com.lv.
2.  Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beidzas pēc 14 dienām, sākot no Preces saņemšanas dienas. Ja Pircējs vienā pasūtījumā ir pasūtījis vairākas Preces, kuras piegādā atsevišķi, termiņš atteikuma tiesību izmantošanai ir no dienas, kad Pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis Pircējs, ir saņēmusi pēdējo Preci. Ja tiek piegādāta Prece, kas sastāv no vairākām partijām vai daļām, termiņš atteikuma tiesību izmantošanai ir no dienas, kad Pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis Pircējs, ir saņēmusi Preces pēdējo partiju vai daļu. Līgumiem par regulāru Preču piegādi termiņš atteikuma tiesību izmantošanai ir no dienas, kad Pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis Pircējs, ir saņēmusi pirmo preci. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).
3.  Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam ir jāinformē Pārdevējs par lēmumu atteikties no Līguma, nosūtot vai iesniedzot attiecīgu rakstveida paziņojumu brīvā formā, kurā būtu ietverts Pircēja paziņojums par atteikšanos no Līguma. Paziņojums par atteikšanos no Līguma vai atteikuma veidlapa iesniedzama Pārdevēja klientu apkalpošanas centros (adreses pieejamas interneta veikalā adresē 
http://www.r1.com.lv/kontaktivai nosūtāma elektroniski uz e-pastu: info@r1.com.lv. Saņemot Pircēja paziņojumu elektroniski, Pārdevējs nekavējoties nosūta Pircējam apstiprinājumu par paziņojuma saņemšanu uz Pircēja e-pastu.
4.    Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja Pircējs savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu iesniedz vai nosūta Pārdevējam pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

 

Atteikuma tiesību izmantošanas sekas

 

5.  Ja Pircējs atteiksies no Līguma, Pārdevējs atmaksās visu par Preci samaksāto naudu,  ieskaitot piegādes izdevumus (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka Pircējs izvēlējās piegādes veidu, kas nav Pārdevēja piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Pārdevējs tika informēts par Pircēja lēmumu atteikties no Līguma. Ja tiek atgriezta tikai daļa Preču, piegādes izdevumi tiek atmaksāti tikai tādā gadījumā, ja pārējām tā paša pasūtījuma Precēm, pērkot tās atsevišķi, tiktu piemērots zemāks tarifs, nekā tarifs, kas piemērots pērkot Preces kopā ar Precēm, kas tiek atgrieztas, un tikai tādā apmērā, kas ir vienāds ar norādīto tarifu starpību. 
6.  Pārdevējs pārskaita atmaksājamās summas uz Pircēja paziņojumā par atteikšanos no Līguma norādīto bankas kontu. Jebkurā gadījumā no Pircēja saistībā ar atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.
7.  Pārdevējs ir tiesīgs aizturēt naudas summas atmaksu Pircējam līdz brīdim, kad Pārdevējs saņēmis Preci vai Pircējs iesniedzis Pārdevējam apliecinājumu par to, ka Prece ir nosūtīta atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir veikta agrāk.
8.  Pircējs nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā pēc tam, kad iesniedzis vai nosūtījis Pārdevējam paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu, atgriež vai nodod Preces Pārdevējam klientu apkalpošanas centros (adreses pieejamas interneta veikalā adresē 
http://www.r1.com.lv/kontakti) vai personai, kuru Pārdevējs ir pilnvarojis pieņemt Preces. Termiņš tiks uzskatīts par ievērotu, ja Pircējs Preces nodod vai nosūta Pārdevējam pirms 14 (četrpadsmit) dienu termiņa beigām. Pircējs sedz Preces atpakaļatdošanas izmaksas.
9.  Pircējs ir atbildīgs par Preces vērtības samazināšanos, ja Prece atteikuma tiesību izmantošanas laikā lietota citā nolūkā, nevis Preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.

 

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 67910555 vai rakstot e-pastu uz adresi info@r1.com.lv .

 

VEIKSMĪGUS PIRKUMUS! :)

 

 

 

Seko mums

Top.LV Apskati biroja preču cenas 348 Latvijas internet veikalos. Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas